O mnie

Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Rachunkowości i Finansów Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadam certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 66556/2014 uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Systematycznie rozwijam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
DOŚWIADCZENIE

Trzynastoletnie doświadczenie księgowe zmobilizowało mnie do założenia i poprowadzenia własnego biura rachunkowego. Karierę zaczynałam w bankowości, w której po raz pierwszy dostrzegłam u Klientów, korzystających z usług bankowych, potrzebę posiadania skutecznie prowadzonych spraw i fachowo współdziałających księgowych.

praktyka

Przez kolejne lata pracowałam w kilku trójmiejskich biurach rachunkowych, obsługując Przedsiębiorców z różnych branż i o rozmaitej specyfice działalności. Ta praktyka utwierdziła mnie w przekonaniu, że najważniejszą kwestią dla Klientów jest gwarancja prawidłowo prowadzonej księgowości, wsparcie i doradztwo finansowe oraz przyjazna atmosfera towarzysząca współpracy z biurem rachunkowym.

PASJA

Moim marzeniem jest złamanie stereotypu określającego księgową jako osobę bez pasji i zaangażowania. Opiekując się Klientami udowadniam, że współpraca ze mną w zakresie rachunkowości i finansów zapewnia im spokój, poczucie bezpieczeństwa oraz poprawia optymalne warunki dla rozwoju firmy.

Pełen zakres usług w zakresie księgowości, podatków i zagadnień kadrowo płacowych. Zapraszam do kontaktu!